Ďalšie odkazy:

VŠETKO PRE TPMS

VŠETKO PRE DOPRAVNÍKY A PRIEMYSEL


Kontakty
Vedenie spoločnosti  
Konateľ:
Ing. Zdeněk Zechmeister

Email: zechmeister@rematiptop.cz
Konateľ:
Ing. Ľudovít Feigler
Email: feigler@rematiptop.cz
Riaditeľ:
Ing. Milan Kramár
Mobil: +421 902 944 080
Email: kramar@rematiptop.sk
 
Obchodné oddelenie  
Vedúci obchodného oddelenia:
Ing. Svetozár Chalupka
Mobil: +421 902 944 089
Email: chalupka@rematiptop.sk
Asistent obchodu:
Zuzana Majerská
Mobil: +421 903 995 091
Email: majerska@rematiptop.sk
Obchodný zástupca pre Východ:
Ing. Róbert Klembara
Mobil: +421 902 944 086
Email: klembara@rematiptop.sk
Obchodný zástupca pre Stred:
Rastislav Benča
Mobil: +421 902 944 085
Email: benca@rematiptop.sk
Obchodný zástupca pre Západ:
Marek Pagáč
Mobil: +421 902 944 084
Email: pagac@rematiptop.sk
 
Oddelenie priemyselného pogumovania a dopravníkových pásov
Vedúci oddelenia:
Ing. Ján Vallo
Mobil: +421 903 502 281
Email: vallo@rematiptop.sk
 
Sklad / predaj
 
Vedúci oddelenia / skladník:
Elena Moravcová
Mobil: +421 902 944 081
Email: sklad@rematiptop.sk
Asistent predaja: 
Petra Kvapilová
Mobil: +421 902 944 087
Email: kvapilova@rematiptop.sk
Servisné oddelenie  
Hlavný servisný technik:
Emil Kúšik
Mobil: +421 902 944 082
Email: kusik@rematiptop.sk
Servisný technik:
Ján Turkota
Mobil: +421 902 944 083
Email: servis@rematiptop.sk
Ekonomické oddelenie  
Hlavný ekonóm:
Ing. Iveta Vonkomerová
Mobil: +421 902 944 088
Email: vonkomerova@rematiptop.sk
Ekonóm:
Jana Debnárová
Mobil: +421 903 994 091
Email: debnarova@rematiptop.sk
Školiace stredisko  
Školiteľ:
Ing. Evžen Urban
Mobil: +420 725 740 467
Email: urban@rematiptop.cz
 

 

Kontakt
Jméno: *
Email: *
Telefon:
Text dotazu:
Opíšte text z obrázku: *
captcha