Ďalšie odkazy:

VŠETKO PRE TPMS

VŠETKO PRE DOPRAVNÍKY A PRIEMYSEL


O nás
O nás

 

Spoločnosť REMA TIP TOP INCO - SK, spol. s r. o. je jedným z najväčších dodávateľov opravných materiálov na pneumatiky a dopravníkové pásy. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a od začiatku svojej existencie, začala výhradne zastupovať na našom trhu nemeckú spoločnosť REMA TIP TOP AG s celosvetovou pôsobnosťou.

 

Širokej motoristickej verejnosti je určite logo a motto firmy "VŠETKO PRE PNEU" alebo "VŠETKO PRE AUTO" značne povedomé. V oblasti priemyslu sa držíme motta "VŠETKO PRE DOPRAVNÍKOVÉ PÁSY A POGUMOVANIE".

 

Naša firma poskytuje ucelenú ponuku tovarov:

  • pre kompletné vybavenie dielne na opravu pneumatík vrátane technologických postupov
  • pre kompletné vybavenie pneuservisu vrátane zdroja a rozvodu stlačeného vzduchu
  • pre vybavenie autoservisu
  • pre opravy a spojovanie dopravníkových pásov a pogumovanie

 

Samozrejmosťou je poradenský servis pri výbere tovaru, odvoz a inštalácia strojného vybavenia vrátane zaškolenia obsluhy, záručný a pozáručný servis.

 

Naším dlhodobým cieľom je poskytovať služby na vysokej profesionálnej úrovni. V objekte nájdete obchodné oddelenie, sklad tovaru, showroom, školiace stredisko, servisné oddelenie, ekonomické oddelenie, marketing a personálne oddelenie.

 

Obchodná aktivita spoločnosti je celoslovenská. Prostredníctvom vlastných pobočiek sme schopní veľmi pružne reagovať na požiadavky zákazníkov z celej Slovenskej republiky.